שיקום ושיפוץ מבנים

שיקום ושיפוץ מבנים

שיקום ושיפוץ מבנים הינו תהליך הנדרש כיום עבור לא מעט מבנים בישראל. ישנם מבנים שהוגדרו על ידי הרשות המקומית כמבנים מסוכנים ועד שלא ישוקמו, צו המבנה מסוכן לא יוסר מהם. לחלופין,ישנם מבנים אשר דייריהם מעוניינים לשפץ ולשקם אותם גם ללא קשר לצו המסוכן.

המטרה של שיקום ושיפוץ מבנה היא להבטיח שמירה על רמת בטיחות נאותה של דיירי המבנה וכל אדם שעובר בסמוך למבנה. לא מדובר רק על שיפור אסתטי של המבנה, אלא גם על ביצוע מגוון פעולות שונות שמטרתן לייצב את המבנה ולהפוך אותו למבנה בטוח וראוי למגורים.

שיקום ושיפוץ המבנה

חברת גמז הנדסה המתמחה בבבניה, שיקום ושיפוץ מבנים, מציעה ביצוע מגוון רחב של פעולות שמטרתן היא להפוך את המבנה לחזק, עמיד, יציב ואסתטי. בין הפעולות המוצעות: שיקום החזית של המבנה הכולל עבודות חיזוק שונות לרבות חיזוק עמודי הבניין, איטום חיצוני של המבנה שלא יאפשר למי גשמים לחדור לתוך המבנה או לתוך היסודות שלו, ביצוע עבודות אסתטיקה שונות הנוגעות לפן החיצוני של המבנה כגון: עבודות צבע, עבודות טיח ועוד.

כמו כן, עבודות שיפוץ מבנה יכללו: חידוש מראה בניין ישן, שיפוץ חדרי מדרגות ועוד. המטרה של עבודות הרלוונטיות לצורך שיקום המבנה הוא להפוך את חזית המבנה לאסתטית ודקורטיבית ובמקביל, להפוך את המבנה ליציב ועמיד יותר.

צו מבנה מסוכן: כיצד מבטלים אותו?

תהליך שיפוץ ושיקום מבנים על ידי חברת גמז, טומן בחובו ביצוע כלל הפעולות הנדרשות עבור הסרת צו מסוכן. מבנה אשר נבדק על ידי הרשות המקומית שהוא בסמכותה ונמצא כי הוא מסכן את דייריו ואת הציבור הרחב, יוגדר כמסוכן. במידה ודיירי המבנה לא יבצעו את הפעולות הנדרשות בכדי להסיר את הצו, כל נזק שיגרם לרכוש או לבני אדם כתוצאה מהמבנה יהיה באחריותם וכן, המבנה יפונה.

על כן, דיירים שהמבנה שלהם קיבל צו מסוכן, נדרשים לבחור בחברת שיפוץ ושיקום מבנים ותיקה, מיומנת ומובילה שתבצע את כל הפעולות הנדרשות לצורך תיקון הליקויים במבנה שהוזכרו בצו המסוכן.

הבחירה בחברה אמינה ומקצועית בתחום שיפוץ ושיקום מבנים היא בגדר חובה למבנים הזקוקים לשיקום ושיפוץ המבנה שהם מתגוררים בו, מכל סיבה באשר היא.

השירותים שלנו בשיקום ושיפוץ מבנים

איטום מבנים

הגנה ושמירה על חזיתות המבנים הינם מהחשובים ביותר לאורך חיי מעטפת הבניין. על מנת שמעטפת וגג המבנה יהיו עמידים ובטיחותיים, הן לרווחת הדיירים והן לשלמות

פרטים נוספים >>
פינוי פסולת

שיקום ושיפוץ מבנים

בתים משותפים, בדומה לבתים פרטיים נבנים כיום בהתאם לתקנות בטיחות ותקנים, שמטרתם להבטיח את עמידות המבנה בתנאים שונים ולשמור על יציבות ובטיחות המבנה. במרוצת השנים,

פרטים נוספים >>

שיקום עמודי בניין

עמודי בניין הינם המבנה האיתן ששומר על יציבותו של הבניין, והם נחשבים לאחד מהיסודות החשובים ביותר במבנה המשמשים כתשתית לתמיכה, העברת משקל ושיפור היציבות.  בחלוף

פרטים נוספים >>

השאירו פרטים

ונציג יחזור אליכם בהקדם!