אודות החברה

מי אנחנו

ככל שנספק לך יותר מידע עלינו, כך יהיו לך יותר כלים לבחון את היכולות שלנו, רמת הביצוע הגבוהה ועמידה בלתי מתפשרת בסטנדרט. זו גם הזדמנות מצויינת להכיר את המתכננים ומנהלי הפרויקטים שלנו.

גם לנו חשוב להכיר אותך באופן אישי וקרוב. כך נוכל לתכנן, ליישם ולבצע את הפרויקט המשותף שלנו בהתאמה אופטימלית לצורך האישי שלך ושל כל  הדיירים, ולאורח החיים תוך קיצור לוחות הזמנים.

הנכסים שלנו הם הביטחון והרוגע שלך.

לא מדובר במאות נכסי הנדל"ן שהקמנו עד היום אלא בתרבות האירגונית שלנו שבנויה על  ערכים כמו – אמון, ביטחון, הגינות ויושרה. ויש עוד, חשובים לא פחות:

שאיפה לשלמות
לא ליד, לא בערך ולא דומה. הכול בדיוק לפי התוכנית, עמידה בדרישות התקנים ותחת בקרת איכות קפדנית.
בול בזמן
אנחנו יודעים עד כמה העמידה בלוחות זמנים קריטית, ולכן אנחנו מתחייבים למסירה בתאריך המוסכם.
גב פיננסי
זאת רשת הביטחון שלנו שמשפיעה ישירות על ביצוע כל פרויקט. בסיס כלכלי איתן ויציבות פיננסית מאפשרות לנו להציע לך תשלום למול התקדמות הפרויקט.
רמת ביצוע
הסטנדרט הגבוה והמוקפד הוא תוצאה של חומרי הגלם האיכותיים, אימוץ שיטות בניה מתקדמות, ההון האנושי המקצועי ובחינת הביצוע על ידי מערכות בקרת איכות משוכללות.
ההון האנושי
כללי התרבות האירגונית שלנו - יושרה, הגינות, שירותיות, מקצוענות - מוטמעים ב-DNA של כל אחד מעובדי החברה.
השירות האישי
אין כזה דבר לקוח קטן לקוח גדול. לכל לקוח שלנו יש כתובת - מנהל הפרויקט שיעניק ליווי אישי מחתימה ועד כניסה. (וגם אחרי).
פרויקטים מוצלחים
0 +

למה לבחור בנו

יש לך את כל הסיבות לבחור בנו

גמז הנדסה ובינוי הינה חברת בניה ויזמות רשומה בפנקס הקבלנים. ברזומה שלנו יותר מ-15 שנות בנייה, פיקוח, ניהול ותיכנון פרויקטים בכל סדר גודל. משנה לשנה אנחנו גדלים ומבצעים במקביל יותר פרויקטים, מאמצים שיטות בניה מתדמות, מיישמים ציוד וחומרי גלם חדשים ואיכותיים יותר… רק דבר אחד לא השתנה ולעולם גם לא ישתנה: זה היחס האנושי, השירות והליווי האישי שאנחנו מעניקים לכל לקוח עד מסירת המפתח וגם אחרי.

השאירו פרטים

ונציג יחזור אליכם בהקדם!